Lato 2021 zbliża się wielkimi krokami. Wielu osobom obostrzenia związane z sytuacją epidemiologiczną pokrzyżowały plany na wspólny rodzinny wyjazd.

Jednak bez przeszkód można spędzić ten wyjątkowy czas w gronie rodziny czy znajomych nie ograniczając przy tym kontaktu z naturą. Dzięki produktom oferowanym przez nasz zespół możesz w pełni odpoczywać na świeżym powietrzu i korzystać z promieni słonecznych w towarzystwie najbliższych bez względu na warunki atmosferyczne, ponieważ jest to rozwiązanie także na deszczowe i ponure dni.

Ogrody zimowe czy systemowe zadaszenia tarasu w odpowiedniej kolorystyce oraz wyprodukowane pod indywidualne potrzeby naszego klienta nadają nowoczesnego i oryginalnego wyglądu.

Połączenie konstrukcji dachu ze ścianami bocznymi, dzięki zastosowaniu odpowiednich profili aluminiowych dwóch różnych systemów uznane przez nas za najlepsze i najkorzystniejsze, z niezawodnym systemem odwadniania, sprawia że konstrukcja może stanowić dodatkowe pomieszczenie dla Twojego domu. Zaleca się zastosowanie odpowiedniego szkła barwionego lub przeciwsłonecznego, który zapobiegnie nadmiernemu nagrzewaniu się pomieszczenia w słoneczne dni.

W przypadku wykonania samej konstrukcji dachu istnieje w późniejszym czasie możliwość zabudowania przestrzeni wykorzystując w zależności od preferencji klienta profile tzw. „zimne” czyli bez przekładki termicznej i analogicznie profile „ciepłe”, w momencie kiedy zamawiający chce utrzymać stałą temperaturę pokojową niezależnie od warunków panujących na zewnątrz.

Oferujemy elastyczne i indywidualne podejście do klienta, dlatego nie stanowi dla nas problemu wykonanie konstrukcji na specjalne, oryginalne życzenie pod ustalony wymiar i dowolny kolor, co sprawia że konstrukcja jest idealnie dopasowana do otoczenia. Zadaszenie oraz ściany boczne mogą być wykonane z odpowiednich kształtowników aluminiowych i łamaczy świateł, nad którymi jest możliwość zamontowania przeszkleń różnego rodzaju z zastosowaniem rynnowych systemów odwodnienia, co gwarantuje wysoką jakość wykonania i spełnia najwyższe oczekiwania.

Pin It on Pinterest

Shares
Share This
DOOR Filipek katalog 2024 PopUp