Praca i kariera w naszej firmie.

Dlaczego warto u nas pracować?

Spółka DOOR Filipek sp.k. zadebiutowała na rynku w roku 1998 jako nieduże, ale bardzo ambitne przedsięwzięcie usługowe. Od tego czasu dzięki doskonałej organizacji pracy, właściwemu planowi rozwoju i rzetelności naszych pracowników staliśmy się wiodącym producentem ślusarki i stolarki budowlanej. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Jeżeli chcesz pracować w nowoczesnej firmie produkcyjnej i stale podnosić swoje kwalifikacje, dołącz do naszego zespołu.
Masz doświadczenie w pracy dotyczącej stolarki otworowej?
A może chcesz zdobyć cenne doświadczenie związane z oknami i drzwiami od podstaw?
Dołącz do naszego zespołu i rozwiń swoje umiejętności. Aplikuj – czekamy na Ciebie!

 

OFERUJEMY:

 • stabilne i długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 • pracę od poniedziałku – piątku
 • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanej wiedzy, zaangażowania oraz kompetencji
 • możliwość rozwoju zawodowego/awansu stanowiskowego oraz pracę w twórczej i przyjaznej atmosferze

ZADANIA:

 • samodzielna obsługa narzędzi warsztatowych
 • właściwa i terminowa realizacja powierzonych zadań
 • optymalne wykorzystanie czasu pracy maszyn i materiałów produkcyjnych
 • współudział w optymalizacji procesu produkcyjnego poprzez ciągłe doskonalenie, zwiększenie wydajności i redukcję kosztów

OCZEKIWANIA:

 • mile widziane doświadczenie w branży okienno- drzwiowej
 • komunikatywności i umiejętności współpracy
 • zaangażowania, inicjatywy i rzetelności

Osoby zainteresowane pracą w DOOR prosimy o przysłanie CV na adres: praca@door-aluminium.pl.

Prosimy o umieszczenie na CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji
prowadzonego przez spółkę Door Filipek sp.k.oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji (RODO)”.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

INFORMACJA PRZEDSIĘBIORCY
Door Filipek sp.k.
Adolfa Mitery 5, 32-700 Bochnia,
NIP: 8681986123,  REGON: 522614407

dotycząca obowiązku informacyjnego w procesie rekrutacji
realizująca wymogi rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych; dalej jako: „RODO”)

 1. Administratorem danych osobowych jest Door Filipek sp.k, Adolfa Mitery 5, 32-700 Bochnia, NIP: 8681986123,  REGON: 522614407 (zwany dalej Administratorem).
 2. Dane kontaktowe Administratora: adres e-mail rodo@door-aluminium.pl
 3. Dane osobowe w zakresie wymienionym w art. 222 1 kodeksu pracy będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 221 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych
  i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych- zwane dalej „Rozporządzenie”) w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych.
 4. Dane osobowe będą również przetwarzane w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji, lecz tylko i wyłącznie za uprzednią zgodą osoby, której dane te dotyczą.
 5. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być w każdym czasie cofnięta, Wycofanie zgody nie ma wpływu na przetwarzanie oparte na tej zgodzie przed dniem jej wycofania.
 6. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Podanie danych, o których mowa w pkt 4 jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji, w szczególności nie będzie podstawą niekorzystnego traktowania kandydata i nie będzie stanowiło przyczyny uzasadniającej odmowę zatrudnienia.
 7. Dane osobowe zbierane w celu realizacji procesu rekrutacji przetwarzane i przechowywane będą do zakończenia procesu rekrutacyjnego, a dane przetwarzane w oparciu o zgodę na przyszłe rekrutacje, przez czas nieokreślony, aż do odwołania tej zgody.
 8. W przypadku cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych dane te zostaną niezwłocznie usunięte.
 9. Dane osobowe nie będą przekazywane przez Administratora do państw trzecich lub podmiotów posiadających siedzibę na terenie państw obcych.
 10. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych dotyczących swojej osoby, poprawiania danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także wyrażenia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.
 11. W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących przetwarzania Państwa danych osobowych przez Administratora danych mogą Państwo skontaktować się z Administratorem danych.
 12. Przysługuje Państwu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. do  Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Pin It on Pinterest

Shares
Share This
DOOR Filipek katalog 2024 PopUp