×
Facebook Realizacje

Kilka słów o nas

Firma P.P.U.H. DOOR zadebiutowała na rynku w roku 1998 jako nieduże, ale bardzo ambitne przedsięwzięcie usługowe. Od tego czasu dzięki doskonałej organizacji pracy, właściwemu planowi rozwoju i rzetelności naszych pracowników staliśmy się wiodącym producentem ślusarki i stolarki budowlanej na terenie Bochni i okolic. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

https://door-filipek.pl/wp-content/uploads/2020/02/1-1024x703.jpg
https://door-filipek.pl/wp-content/uploads/2018/01/domgorala.jpg

W procesie produkcji wykorzystujemy zaawansowany sprzęt firmy ALUMA Sp. z o.o. oraz dodatkowo maszyny systemowe.Takie połączenie pozwala na wykonywanie nawet najbardziej precyzyjnych zadań w sposób wysoce dokładny i szybki. Cechuje nas wysoka elastyczność i umiejętność dostosowywania się do indywidualnych wymagań każdego naszego klienta.

W naszych produktach stosujemy różnorodne systemy aluminiowe, dzięki czemu bezproblemowo dostosowujemy się zarówno to oczekiwań estetycznych jak i restrykcyjnych wymogów budowlanych. Zespół naszych pracowników cechuje wysoka inteligencja i niekonwencjonalne podejście.Zapewnia to nam możliwość wprowadzania nowoczesnych technologii i nowatorskich rozwiązań w każdym aspekcie. Dostarczamy wyroby o wysokiej, jakości w bardzo konkurencyjnej cenie.

https://door-filipek.pl/wp-content/uploads/2018/01/IMG-12a.jpg
https://door-filipek.pl/wp-content/uploads/2018/01/IMG-16.jpg